Що робити, якщо телефон впав у воду: фахівці дали кілька порад

Що робити, якщо телефон впав у воду: фахівці дали кілька порад

Що робити, якщо телефон впав у воду / фото: freepik.com

Досить багато людей стикаються з тим, що їхній мобільний телефон з необережності падає у воду. Необхідно обов’язково знати, якими мають бути дії, якщо відбулася подібна неприємність. Правильні та швидкі дії дозволять урятувати гаджет від повного пошкодження.

Про це повідомляє Sante Plusmag. 

Не варто відразу ж починати сушити телефон, адже це може призвести до повної його поломки. Не потрібно користуватися феном або обігрівачем, адже існує великий ризик пошкодження деталей гаджета. Не бажано класти його на сонце.

Фахівці зазначають, що найгіршим рішенням у цій ситуації буде те, що людина не одразу почне діяти. Це також може закінчитися тим, що телефон залишиться лише викинути.

Щоб врятувати пристрій, необхідно виконати такі прості кроки.

  1. Телефон дістається з води і відразу вимикається, навіть якщо він продовжував нормально функціонувати. Крім того, його варто практично не рухати, щоб краплі води не проникли всередину гаджета. Далі мобільний телефон акуратно протирається м’якою губкою, щоб видалити максимальну кількість зайвої рідини.
  2. Далі телефон швидко розбирається, дістаються всі можливі деталі та пристрій усередині ретельно протирається.
  3. Ефективним вважається спосіб застосування рису. Спочатку пакет до половини наповнюється крупою, потім туди поміщається пристрій та прикривається ще рисом. Чекати варто дві доби, щоб з гаджета вийшла вся волога.

Потім телефон потрібно перевірити. Якщо були помічені сліди води, а пристрій не вмикається, його необхідно віднести до фахівця

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.