Ще мінус 350 окупантів за добу: втрати ворога на 14 вересня

Ще мінус 350 окупантів за добу: втрати ворога на 14 вересня

Свіжі втрати ворога / фото: GeneralStaff.ua

Українські воїни продовжують боротися та завдавати російській армії величезних втрат. З самого початку повномасштабної війни між Україною та РФ, ЗСУ змогли знищити 53 650 окупантів. Лише за 14 вересня стало на 350 менше окупантів.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Окупанти не лише стрімко втрачають свою живу силу, а й залишаються без техніки. Звернути увагу варто на те, що частину цієї техніки українські військові забирають собі як трофеї, але є багато й тієї, яка вже не придатна для подальшого використання.

Минулої доби російська армія залишилася без 5 танків, 3 броньованих машин, 11 артилерійських систем, 2 засобів ППО. Крім того, українська армія змогла за допомогою кількох точних ударів збити по 2 літаки та вертольоти. У Генштабі ЗСУ зазначають, що всі цифри є приблизними, адже наразі тривають активні бойові дії на окремих напрямках. Найбільше втрат ворогові було завдано на Донецькому та Харківському напрямках.

Звернути увагу варто на те, що 13 вересня російська армія спробувала вчинити наступ одразу на кілька населених пунктів. Найбільш активними вороги були поряд із Веселою Долиною, Спірним, Одрадівкою, Авдіївкою, Новогригорівкою. Незважаючи на те, що вони прикладали максимальну кількість зусиль, досягти бажаного успіху ЗС РФ все одно не змогли.

Українські захисники в свою чергу продемонстрували вкотре спритність та професіоналізм. Вони завдали, використовуючи для цього авіацію, 12 точних ударів по тих місцях, де була не тільки жива ворожа сила, а й техніка. Підрозділи протиповітряної оборони змогли «спустити з неба на землю» Мі-8, Су-25, Су-24М та БпЛА.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.