Розвідка пояснила, чому окупанти не зможуть вести вуличні бої у Бахмуті

Дата:

Українські військові / фото: DW

Російські війська просунулася трохи вперед на східній околиці міста Бахмут, проте у міських боях окупанти навряд чи матимуть успіх. Важливу роль у боях довкола цього міста на Донеччині, як і раніше, відіграє російська група “Вагнер”.

Про це повідомляє розвідка Британії.

Російська піхота, ймовірно, закріпилася в східних промислових районах міста Бахмут. За даними розвідки, окупанти іноді просуваються в житлові райони міста і ведуть вуличні бої. 

У повідомленні зазначають, що інтенсивні бої на Бахмутській ділянці тривають з червня цього року, втім лінія фронту в основному проходила відкритою місцевістю навколо східних підступів до міста.

“Враховуючи, що міські бої потребують висококваліфікованої піхоти з чудовим керівництвом молодшого рівня, “цей тип бою навряд чи сприятиме погано навченими бійцям Вагнера та мобілізованим резервістам російської армії”, – зазначають у повідомленні.

Розвідка Великої Британії неодноразово повідомляла про те, що військова група “Вагнер” відіграє важливу роль у боях довкола міста Бахмут на Донеччині. Зокрема, в останні місяці “вагнеровці” розробили спеціальну наступальну тактику із залученням великої кількості завербованих погано навчених засуджених. 

Відтоді, як росіяни у липні 2022 року просунулися до Лисичанська та Сєвєродонецька, у війні не було затяжних великомасштабних боїв у населених пунктах, нагадують закордонні аналітики. В американському Інституті вивчення війни (ISW) вважають, що чергові спроби росіян зробити наступ на Бахмут Донецької області  у перспективі приведуть лише до виснаження живої сили і техніки армії РФ.

Гончаренко Людмила
Гончаренко Людмила
Вища освіта КНУБА (2005 рік). До 2013 року працювала в банківській системі, а потім змінила сферу діяльності на копірайтинг. Працювала редактором стрічки новин на сайтах “ЕкоПолітика”, “TrueUA”, “Межа” та ін. В листопаді 2022 року приєдналась до команди “Новин Планети”. Пошук та написання цікавого контенту для читача — не робота, а моє хобі.

ПОДІЛИТИСЯ ПОСТОМ:

Підписатися

Останні публікації

Ще новини
Пов'язані

Зеленський назвав місце можливої зустрічі з Путіним: де можуть пройти переговори

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Ватикан готовий стати...

Сирський розповів про бої в Костянтинівці та втрати російських військ

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський здійснив робочу поїздку...

Чи може Patriot збити ядерну ракету: військовий експерт дав відповідь

Американські системи протиповітряної оборони Patriot вже довели свою ефективність...

«Це поховає доходи Росії»: експерт пояснив, чим небезпечні нові санкції США

Президент США Дональд Трамп заявив, що готовий підтримати законопроєкт...