Розвідка пояснила, чому окупанти не зможуть вести вуличні бої у Бахмуті

Розвідка пояснила, чому окупанти не зможуть вести вуличні бої у Бахмуті

Українські військові / фото: DW

Російські війська просунулася трохи вперед на східній околиці міста Бахмут, проте у міських боях окупанти навряд чи матимуть успіх. Важливу роль у боях довкола цього міста на Донеччині, як і раніше, відіграє російська група “Вагнер”.

Про це повідомляє розвідка Британії.

Російська піхота, ймовірно, закріпилася в східних промислових районах міста Бахмут. За даними розвідки, окупанти іноді просуваються в житлові райони міста і ведуть вуличні бої. 

У повідомленні зазначають, що інтенсивні бої на Бахмутській ділянці тривають з червня цього року, втім лінія фронту в основному проходила відкритою місцевістю навколо східних підступів до міста.

“Враховуючи, що міські бої потребують висококваліфікованої піхоти з чудовим керівництвом молодшого рівня, “цей тип бою навряд чи сприятиме погано навченими бійцям Вагнера та мобілізованим резервістам російської армії”, – зазначають у повідомленні.

Розвідка Великої Британії неодноразово повідомляла про те, що військова група “Вагнер” відіграє важливу роль у боях довкола міста Бахмут на Донеччині. Зокрема, в останні місяці “вагнеровці” розробили спеціальну наступальну тактику із залученням великої кількості завербованих погано навчених засуджених. 

Відтоді, як росіяни у липні 2022 року просунулися до Лисичанська та Сєвєродонецька, у війні не було затяжних великомасштабних боїв у населених пунктах, нагадують закордонні аналітики. В американському Інституті вивчення війни (ISW) вважають, що чергові спроби росіян зробити наступ на Бахмут Донецької області  у перспективі приведуть лише до виснаження живої сили і техніки армії РФ.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.