Розвідка Британії назвала головну вразливість ворога на Півдні України

Розвідка Британії назвала головну вразливість ворога на Півдні України

Названо головну вразливість ворога на Півдні України / фото: СтопКор

ЗСУ продовжують активно завдавати ударів по мостах, що знаходяться на Півдні України. За рахунок цього вони відрізають окупантів від постачання. На сьогоднішній день те, наскільки витривалими будуть російські солдати, залежить виключно від того, скільки вони мають запасів.

Про це повідомляє Ministry of Defence

Поступово на території Херсонської області російські війська опиняються в справжнісінькій пастці. Для того, щоб здійснювати доставку озброєння окупантам, швидше за все, два основні автомобільні мости не використовують. Саме з їхньою допомогою окупована Херсонська область з’єднується з іншими територіями.

Британська розвідка надала інформацію щодо того, що 10 серпня ЗСУ завдали чергового удару і змогли знищити переправу через Дніпро, що знаходиться у Новій Каховці. Тепер нею не може проїхати важка військова техніка. Минулого тижня також додатково було пошкоджено магістральний залізничний міст, що неподалік від Херсона.

РФ трохи відремонтувала Антонівський міст, але все ж таки він залишається в досить поганому стані. У зв’язку з цим окупанти почали користуватися понтонною переправою, яка знаходиться поряд із залізничним мостом для того, щоб військові могли отримувати хоча б мінімальне постачання.

«Навіть якщо вийде привести мости хоча б у відносно непоганий стан, окупанти все одно залишаються занадто вразливими. Забезпечення солдатів, що знаходяться на правому березі, здебільшого залежить від двох понтонних пунктів переправи», – кажуть у розвідці.

Через те, що ворог не зможе отримувати у достатній кількості нове озброєння та запаси, а накопиченого вони мають не надто багато, то протримаються окупанти ще недовго.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.