Розкрито особливість нових HIMARS, які США передадуть Україні

Розкрито особливість нових HIMARS, які США передадуть Україні

Himars / фото: zaborona.com

Сполучені Штати Америки підписали черговий пакет воєнної допомоги Україні. Це означає те, що ЗСУ отримають у своє розпорядження високомобільні РСЗВ HIMARS у кількості чотирьох штук. Їхньою особливістю є те, що вони можуть стріляти на більшу дальність і при цьому набагато точніше, ніж ті одиниці, які передали українській армії раніше. Вони набагато кращі від усіх тих ракетних систем, що використовуються ЗСУ на сьогодні.

Про це повідомляє Фокус.

Західні партнери припускають, що Київ більше уваги приділятиме не тому, щоб утримати території, а знищити лінії постачання російської армії. Також додатково потрібно буде зруйнувати логістичні маршрути та завдати максимально точних та ефективних ударів по базах, розташованих у тилу ворога.

З’явилася також інформація щодо того, що американські військові експерти уважно спостерігають за тим, як саме використовуються українськими воїнами надані системи Himars.

«Протягом останнього тижня ми уважно спостерігаємо за тим, як українці ефективно застосовують надані їм системи для того, щоб не дати росіянам можливості просуватися далі углиб країни», – каже представник Пентагону.

Він наголосив на тому, що ЗСУ досить успішно користується озброєнням на Донбасі, щоб досягти поставлених цілей безпосередньо за лінією фронту, де перебуває багато російських сил. Незважаючи на те, що ЗС РФ деякий час тому змогла досягти невеликих успіхів на території Луганської області, їм ще дуже далеко до того, щоб повністю встановити контроль над Донбасом. Вашингтон збирається найближчим часом і надалі допомагати Україні, а також задовольняти потреби у озброєнні на багато років уперед.

«Якщо Російська Федерація все ще думає про те, що зможе перемогти ЗСУ, то їм потрібно ретельніше аналізувати ситуацію та розуміти, що ми допомагатимемо всіма можливими способами», – каже чиновник із Міністерства оборони США.

Пентагон незабаром надасть Україні не лише ракетні системи, а й ще розгляне можливість відправлення спеціальних систем берегової оборони. За рахунок цього українська армія зможе замінити радянські системи ППО більш ефективними та сучасними варіантами.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.