Путіна перестають боятися: Жданов розповів, хто може знести диктатора

Путіна перестають боятися: Жданов розповів, хто може знести диктатора

Володимир Путін / фото: ВВС

У Росії після того, як розпочався контрнаступ ЗСУ, запустилися численні політичні процеси, звернути які назад вже не вийде. Надалі вони лише посилюватимуться. Думку із цього приводу висловив військовий експерт України Олег Жданов. Він упевнений у тому, що у РФ намагаються зараз знайти винних у тому, що окупанти почали активно тікати з Харківської області.

Про це повідомляє 24 канал.

«Сьогодні в Росії вже почали менше боятися Кремля та самого Путіна. Деякі політики та чиновники відкрито заявляють про це. Поки що це лише ті депутати, які входять до місцевих рад, але ні для кого не секрет, що будь-які перевороти завжди починалися з низів», – розповідає Жданов.

Військовий експерти додав, що вже зараз багато депутатів як місцевих, так і московської ради почали робити певні заяви. Спочатку всі припустили, що це чергова вигадка Росії. Звернути увагу варто на те, що найпершим виступив проти Путіна Санкт-Петербург.

При цьому заява була зроблена депутатом того округу, де виріс сам диктатор. Чиновник почав говорити про те, що Путіна варто негайно усунути від влади. Багато московських депутатів цю заяву підтримали.

Жданов звернув увагу на те, що пропагандисти РФ почали розповсюджувати чутки щодо втечі російської армії з Харківської області. Причиною стало те, що ЗСУ змогли відвоювати буквально за 5 днів усе те, що знаходилося під окупацією ворога майже 5 місяців.

«Жоден російський солдат не має наміру гинути за українську землю. У зв’язку з цим почали шукати винних у тому, що армія РФ почала тікати. Численні блогери відразу почали говорити про генералів, яких варто покарати. Один із них навіть запропонував як покарання розстріл, як це практикувалося у Першу світову війну», – розповідає фахівець.

У свою чергу федеральні пропагандисти почали протестувати проти розстрілу генералів, адже ті, нібито, не винні у тому, що сталося. Після цього блогери перейшли на Путіна. Ідея відразу ж була підхоплена генералітетом. Якийсь час тому надійшла інформація щодо того, що генерали почали відкрито говорити, що винним має бути той, хто розпочав війну, а вони лише дотримувалися його наказу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.