Пропагандисти РФ брешуть про невдалий контрнаступ ЗСУ на Півдні

Пропагандисти РФ брешуть про невдалий контрнаступ ЗСУ на Півдні

Контрнаступ ЗСУ у Херсонській області / фото: Генштаб ЗСУ

Влада Російської Федерації почала активно поширювати інформацію щодо того, що якщо ЗСУ продовжать контрнаступ на території Херсонської області, то в результаті загине вся Україна.

Про це повідомляє ISW.

Аналітики розповіли, що Росія разом із окупаційною владою продовжує активно розповсюджувати інформацію щодо того, що контрнаступ ЗСУ у Херсонській області скоро буде повністю провалено.

ISW провів аналіз заяв, зроблених російськими чиновниками та зазначив, що Кремль пропагує, що армія України своїми діями шкодить Києву. При цьому нібито українська влада дала наказ розпочати наступ у південній частині країни для того, щоб надати «звіт західним кураторам».

«Сергій Шойгу почав розповідати про те, що Володимир Зеленський ретельно спланував контрнаступ української армії на Херсонщині. Таким чином, він нібито хоче продемонструвати західним країнам, що Україна здатна ефективно боротися. У свою чергу Віталій Кисельов, який обіймає посаду заступника голови МВС “ЛНР” зазначив, що контрнаступ – це справжнісіньке самогубство українських солдатів і на сьогоднішній день є просто неймовірні втрати з боку України», — наголошується у звіті.

Не залишився осторонь і президент Білорусі Олександр Лукашенко. Він почав говорити про те, що вже зараз між Володимиром Зеленським і військовими спостерігаються дуже напружені відносини, які дуже скоро можуть стати причиною того, що станеться справжнісінький «військовий переворот». Аналітики з США додали, що останні кілька днів особливо активними стали блогери РФ, які продовжують працювати в інформаційному просторі.

Том Купер, австрійський військовий експерт, вважає, що контрнаступ ЗСУ буде максимально успішним. При цьому українській армії мають надати приблизно три тисячі артилерійських систем для ефективного знищення ворога.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.