Перший повний місяць у 2023 році: що він нам принесе

Перший повний місяць у 2023 році: що він нам принесе

Повний місяць / фото: freepik.com

У першому місяці 2023 року очікується незвичний повний місяць. Він буде 7 січня і астрологи кажуть, що це спричинить сильний вплив на життя всіх знаків Зодіаку. Відомо, що повний місяць з’явиться в небі о 01:08 (Київський час) в сузір’ї Рака.

Про це повідомляє ТСН.

Повний місяць залишиться в сузір’ї Рака до 9 січня, також в цей час буде Чорний місяць. Астрологи кажуть, що такий стан небесних тіл є попередником кардинальних змін. На краще чи на гірше вони будуть — це передбачити надзвичайно складно. Зіркові експерти говорять, що ретроградний Меркурій в порівнянні з таким повним місяцем — це “квіточки”.

У цей час люди можуть зіткнутися з нерозумінням, недовірою, неправильним сприйняттям інформації. Через це виникають конфлікти, буде багато стресових ситуацій.

Астрологи попереджають, в цей час всі знаки Зодіаку будуть, немов на голках. Виною тому вплив місяця на сферу почуттів. Тому легкі заспокійливі, наприклад, валеріана або пустирник в цей час зайвими не будуть.

Також повний місяць загострить інтуїцію, але через це легко стати параноїком. Тому краще намагатися зберігати чистий і ясний розум. Дуже важливо, щоб в ці дні ваші вчинки і рішення відштовхувалися від думок, а не від почуттів. В іншому випадку можна потрапити в неприємності.

Сприятливим повний місяць буде для зміцнення відносин з коханою людиною. З 7 січня можна будувати плани на майбутнє, переїхати жити до своєї пасії, разом відправитися у відпустку. Творчі люди знайдуть своє натхнення і створять багато прекрасних пісень, віршів, картин, одягу.

Астрологи радять всім знакам зодіаку проводити ці дні в колі тільки дуже близьких людей, тих, з ким ви “на одній хвилі”. Постарайтеся не приймати важливих рішень по роботі, не давайте в борг.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.