Оприлюднено актуальну карту бойових дій в Україні на 18 червня

Оприлюднено актуальну карту бойових дій в Україні на 18 червня

Карта бойових дій в Україні / фото: Liveuamap

На 18 червня ситуація на фронті помітно не покращилася. На деяких напрямках точаться дуже важкі бої з окупантами, але ЗСУ мужньо тримаються і намагаються не віддавати жодного метра української землі ворогові. Найбільш напруженою ситуація сьогодні спостерігається на сході країни. Найкращих результатів вдалося досягти українським військовим у Миколаївській та Херсонській областях.

Про це повідомляє  Liveuamap.

На карті показано те, що на сході України ситуація максимально важка. Крім того, російські солдати продовжують вести обстріл Харкова, а також багатьох населених пунктів, які розташовані поряд із обласним центром. Фахівці говорять про те, що одними з найважчих є бої, які відбуваються поруч із Ізюмом. ЗСУ почали поступово переходити у контрнаступ.

На Донбасі чується постійна стрілянина та вибухи. Жорстокі бої спостерігаються на всій лінії фронту. Окупанти все ще намагаються встановити повний контроль над Луганською областю та відсунути ЗСУ подалі від Слов’янська. Російська армія додатково обстрілює Запорізьку область. Найбільше страждають такі населені пункти, як Кам’янка, Гуляйполе, Високопілля.

Зазначається про неоднозначну ситуацію поряд із Миколаївською та Херсонською областями. Якийсь час тому там почався контрнаступ. Ворог стріляє по всьому поспіль. Сильно дістається Широкому, Шевченковому, Благодатному. Святослав Назаров, речник Оперативного командування Південь говорить про те, що окупанти почали сваритися між собою, адже не можуть поділити території Херсонської області. Варто зазначити, що на Херсонщині спостерігається критична ситуація. У багатьох населених пунктах немає води, газу та електрики, ліків. Багато місцевих жителів поранено, зруйновано адміністративні будинки.

У свою чергу місцеві колаборанти починають говорити про зону, де використовують дві валюти. Також новонародженим дітям відразу ж надається російське громадянство, навчання відбувається за російськими програмами. Щоб втертися в довіру до херсонців, окупанти почали відновлювати роботу залізниці, будувати кораблі. З’явилася можливість усім охочим виїхати до Криму. Самі ж окупанти не можуть поділити владу, що призводить до численних перестрілок.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.