Окупанти збираються обстріляти ЗАЕС з техніки під українським прапором

Окупанти збираються обстріляти ЗАЕС з техніки під українським прапором

Росія готує на Запорізькій АЕС провокацію з метою звинуватити ЗСУ / фото: censor.net

До стели «Енергодар», що знаходиться на самому в’їзді до міста, російські солдати деякий час тому підігнали САУ «Півонія». На ньому чітко видно написану білою фарбою букву «Z». Водночас окупанти підняли прапор України. Головне управління розвідки Міністерства оборони вважає, що ворог має намір зробити обстріл Запорізької АЕС, використовуючи для цього військову техніку під прапором України.

Про це повідомляє УНІАН.

«На сьогодні окупанти активно обстрілюють ЗАЕС. Свою техніку вони розташували у селі Водяне. Крім того, зараз триває підготовка провокації, яка проводитиметься під українським прапором», – кажуть у ГУР.

Звернути увагу варто на те, що недавній обстріл атомної станції спричинив пошкодження першого блоку насосної станції цеху, в якому розташовуються теплові та підземні комунікації. Ще один спровокував часткову руйнацію пожежної частини, яка потрібна для того, щоб ЗАЕС залишалася у безпеці. Обстріли ворога призвели до пожежі на прилеглій території, що у свою чергу спровокувало появу величезної кількості диму. Загасити пожежу вкрай проблематично через те, що обстріл практично не припиняється.

«Водночас окупанти намагаються займатися власною пропагандою. Саме тому раніше на станцію вже встигли завести масовку, яка відіграватиме роль «персоналу та місцевих жителів». Реальні жителі цієї місцевості не хочуть брати жодної участі у постановках росіян», – розповідають у розвідці.

Запорізька АЕС була окупована ще на початку війни. Туди ЗС РФ завезли близько 500 військових. Додатково вони привезли важке озброєння та танки, велику кількість вибухівки. Співробітники АЕС весь цей час змушені працювати під прицілами автоматів і зазнають неймовірно сильного психологічного тиску.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.