Окупанти в Криму готуються до висадки українського десанту

Окупанти в Криму готуються до висадки українського десанту

Окупант / фото: DW

На півострові Крим триває активна підготовка російських військ до наступу ЗСУ. Окупанти замість підготовки до святкування Нового року риють окопи та очікують наступ важкої техніки з боку України.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони. 

Крим для Путіна не просто курортний острів, це передусім важливий стратегічний об’єкт, втрата якого остаточно знесилить і без того деморалізовану російську армію. На півострові розміщується десяток діючих аеродромів і понад 150 об’єктів Міноборони Росії. 

Саме тому окупаційні війська роблять все можливе, аби відбити можливий контрнаступ Сил оборони України. За даними відомства, росіяни, чекаючи на висадження українського десанту зміцнюють берегову лінію, риють окопи й облаштують мережу мінних загороджень, очікуючи на прорив важкої техніки.

“Зокрема, нещодавно вздовж берега поблизу села Молочне (Сакський район) обладнується мережа мінних загороджень, окопів та траншей. Додатково встановлюються так звані “зуби дракона” – ряди бетонних пірамідок, які мають зупинити просування важкої техніки”, – йдеться у повідомленні.

За даними відомства, окупанти продовжують активно готуватись до відбиття можливих штурмових дій Сил оборони України. Повідомляється, що навіть на автомобільних дорогах рашисти закладають міни.

Нагадаємо, що президент Зеленський неодноразово заявляв, що має намір звільнити всі захоплені РФ території нашої країни, зокрема й Крим. А глава ГУР Міноборони України Кирило Буданов висловив думку, що війна в Україні закінчиться до початку літа 2023 року – саме тоді ЗСУ зможуть вийти на межі кордону 1991 року.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.