Окупанти несуть величезні втрати на Авдіївському та Бахмутському напрямках 

Окупанти несуть величезні втрати на Авдіївському та Бахмутському напрямках 

Росіяни намагаються наступати на двох напрямках / фото: ТСН

На Донбасі тривають спроби армії РФ продовжувати наступальні дії, втім домінантною є позиція української армії. На Авдіївському та Бахмутському напрямках ЗСУ створили потужну лінію оборони.

Про це 24 каналу розповів речник Східного угруповання військ Сергій Череватий.

Речник повідомив, що на Донбасі росіяни намагаються вести наступ на Авдіївському та Бахмутському напрямках. Водночас на Сватівському напрямку у ворога є “спорадичні спроби контратак”, які, як правило, дуже смертельні для нього, – зазначив Череватий.

Військовий зауважив, що найбільші сили противника наразі зосереджені на Авдіївському та Бахмутському напрямках.

“Якщо раніше ворог міг вести широку наступальну операцію, то зараз він зосередився на цих двох напрямках – доволі великі підрозділи туди направив й намагається щодня проводити по декілька десятків штурмових дій. Також він веде постійний артилерійський вогонь зі 152 та 122 калібрів, ствольної артилерії, РСЗО, танків та мінометів”, – додав представник Східного угруповання військ.

Втім, на думку військового, домінантною є позиція української сторони.

“Ми тиснемо на противника, постійно його вражаємо артилерійським вогнем, вражаємо високоточною зброєю склади, логістику – не даючи окупантам спокою, – пояснив військовий.

Основними факторами успішної оборони Бахмута є мужність, героїзм і неймовірна вмотивованість українських військових, – заявив Череватий і додав, що ЗСУ не дозволить ворогу “прорвати оборону і вийти на оперативний простір, щоб захопити всю Донеччину і Запоріжжя”.

“Їм це не вдається і щоденно вони отримують неймовірні втрати, як для сучасної армії 21 століття”, – наголосив речник.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.