Окупанти готуються до чергового “жесту доброї волі”, – Гуменюк

Окупанти готуються до чергового “жесту доброї волі”, – Гуменюк

Окупанти / фото: DW

Російські військові на лівому березі Херсонської області ведуть активну оборонну роботу та пакують вкрадене майно. Таким чином окупанти ймовірно готуються до прояву нового “жесту доброї волі”.

Таку думку висловила речниця Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону..

За її словами, наразі спостерігається активна оборонна діяльність у окупантів на лівому березі Херсонщини. До того ж, вони намагаються замінувати все узбережжя, бо вважають цю територію десантно небезпечною.

“Вони дійсно зайняті інженерним облаштуванням рубежів – і першого, і другого, і третього, і намагаються мінувати ділянки, які можуть бути для них десантно-небезпечними”, – повідомила речниця.

Також росіяни спакували вкрадене майно українців і зробили запаси цивільного одягу. Восени минулого року саме це стало підготовкою до “жесту доброї волі” росіян на правобережжі Херсонщини.

“Це, як кажуть херсонці на правому березі, народна прикмета – вони точно готуються до чергового “жесту”. Те, що вони спакували намародерене майно, повідправляли. Запаслися цивільним одягом і зараз проводять такі дії – це свідчить про те, що вони готуються”, – сказала Гуменюк.

Раніше Наталія Гуменюк розповідала, що ЗСУ витискають з ворогів “добру волю” для відходу з території Херсонської області. І відбувається це з допомогою інтенсивних бойових дій наших військ.

Генштаб на початку квітня також повідомив, що на території тимчасово окупованих населених пунктів Херсонської та Запорізької областей, а саме у Скадовську та Мелітополі, російські військові активно організовують “евакуацію” до Криму, яка запланована на кінець квітня. Також у Генштабі зазначили, що російські загарбники вже запустили автобуси для охочих “евакуюватися”.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.