Названо кількість звільнених від росіян міст та сіл

Названо кількість звільнених від росіян міст та сіл

ЗСУ продовжують звільняти наші території / фото: focus.ua

Збройні сили України не сидять без діла та активно намагаються звільнити від російської окупації якнайбільше населених пунктів. З 24 лютого після вторгнення Російської Федерації до України, вже звільнено 1620 міст та сіл.

Про це повідомив заступника голови Офісу президента України Кирило Тимошенко.

«Збройні сили України героїчно виконують покладені на них функції, а представники екстрених спеціальних та комунальних служб працюють майже цілодобово», – каже Тимошенко.

Заступник глави Офісу президента України додав, що на сьогоднішній день лише на Херсонщині було звільнено від російської армії 75 населених пунктів. Звернути увагу варто на те, що наприкінці вересня він говорив про те, що на території Харківської області вже вільні завдяки зусиллям Збройних сил України 454 населені пункти.

Представник Володимира Зеленського зазначив, що після того, як міста та села було звільнено від ЗС РФ, у них все ще проводяться відновлювальні роботи. Понад 10 тисяч споживачів із Ізюму нарешті отримали можливість стабільно користуватися електропостачанням.

«Дуже скоро світло буде підключене до Ізюмського хлібзаводу, щоб місцеві жителі нарешті змогли отримувати свіжий хліб. При цьому активно проводять роботи для того, щоб протягом наступних двох тижнів підключити абонентів. Це дозволить всім мешканцям міста мати електрику», – каже Тимошенко.

Водночас, на території Харківської області все ще проводяться роботи для того, щоб підключити електрику. Електропостачання отримали близько 15 тисяч мешканців Балаклії. При цьому в Куп’янську світло було відновлено поки що лише для 4 тисяч людей.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.