На Донеччині окупанти обстріляли власні позиції

На Донеччині окупанти обстріляли власні позиції

Розбита техніка окупантів / фото: korabelov.info

Окупанти намагаються прорвати оборону ЗСУ у Донецькій області одночасно на кількох напрямках. Через те, що не вдається досягти помітного успіху, вони панікують. Між солдатами, особливо останнім часом, почалися серйозні конфлікти, які закінчуються морем крові.

Про це повідомляє 24 канал.

Окупанти «приходять на допомогу ЗСУ» та самостійно знищують один одного. Причиною цього можуть бути побутові конфлікти, сварки через різні національності. Крім того, російські солдати на фронті люблять випити і після цього дуже погано контролюють себе. Досить часто відбуваються ситуації, коли місцеві бойовики або військові можуть вбивати власних командирів, адже ті дають неадекватні накази або ж відправляють людей на смерть.

Прикладом може стати інцидент, який стався на Донеччині 9 серпня. Офіцер молодшої ланки РФ, якого зовсім недавно призначили командувати новим підрозділом, наказав солдатам прямувати на передові позиції, щоб знову спробувати прорвати оборону ЗСУ.

Після того, як підрозділ прибув на вказане командиром місце і мав вже розпочати наступ, командир передав артилерії координати, де знаходилися російські військові. Щоб усі снаряди прилетіли у вказану ціль, офіцер самостійно коригував вогонь. Після цього всі втрати списали на бойові. Тим солдатам, які змогли вижити після обстрілу, почали говорити, що це все “робота ЗСУ”.

Під час обстрілу своїх позицій окупанти знищили танк і 2 БТРи. Звернути увагу варто на те, що випадки, коли артилерія цілеспрямовано обстрілює своїх людей, трапляються досить рідко. У разі командир вирішив таким чином змусити своїх підлеглих поважати його. Буквально за добу до того, що сталося, один із солдатів послав офіцера через те, що той не мав досвіду і припустився помилки під час управління підрозділом. Командир був вкрай ображений подібною поведінкою солдата і вирішив усім показати, що він «заслуговує на поважне ставлення».

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.