Медики назвали нові симптоми коронавірусу

Медики назвали нові симптоми коронавірусу

Коронавірус / фото: freepik.com

Пандемія коронавірусу ще не закінчилася, хоча про неї почали говорити набагато менше. При цьому з’являються нові ознаки захворювання. Тепер пацієнти часто почали стикатися з втратою слуху, шумом у вухах і постійними запамороченнями.

Про це повідомляє  ZOE Health Study.

На сьогодні тільки у Великобританії налічується близько 2,6 мільйона осіб, які хворіють на коронавірус. 1 з 60 жителів Англії був заражений небезпечним вірусом. Багато людей прекрасно розуміють, що тепер варто звертати увагу ще й на такі симптоми, як висока температура тіла або ж хворобливі відчуття в горлі. При цьому втрата нюху почала фіксуватися медиками вкрай рідко.

Лікарі говорять про те, що останнім часом все частіше після зараження коронавірусом починають з’являтися проблеми з вухами й фіксується інфекція органів слуху. Співробітники Гарвардської медичної школи в Бостоні, штат Массачусетс, провели дослідження, результати якого змусили зробити нові висновки.

“Результати нашого дослідження продемонстрували те, що інфекція вух може мати пряме відношення до COVID-19. Додатково до цього виникають не тільки проблеми зі слухом, але ще і досить сильні запаморочення”, — розповідають медики.

Експерти додали, що якщо присутні хворобливі відчуття в горлі та чхання, це може говорити про зараження коронавірусом. Разом з тим не виключено, що це звичайна застуда. Якщо гострий біль в горлі не стане слабшим через кілька днів, то в обов’язковому порядку потрібно здати тест на Covid.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.