Крим може повернутися в Україну без бою, – Резніков

Крим може повернутися в Україну без бою, – Резніков

Олексій Резніков / фото: Еспресо

Крим може повернутися під контроль України у мирний спосіб. Такому розвитку подій сприяє розгортання внутрішньополітичної кризи в Росії. 

Про це повідомив Олексій Резніков в інтерв’ю Reuters.

На думку міністра оброни, взимку бойові дії можуть сповільнитись і це дасть змогу обом сторонам перегрупуватися.

Разом з тим, Резніков, відзначив присутність у Херсонській області близько 40 тисяч військових РФ. Міністр повідомив, що розпорошені сили армії досі присутні в самому місті, навколо міста та на західному березі Дніпра, незважаючи на оголошення про відступ.

В інтерв’ю Олексій Резніков сказав, що відхід окупантів з Херсонщини звільнить сили обох сторін для боротьби в інших місцях, і висловив припущення, що Росія може посилити свої війська в Запорізькій області, яка перебувала під частковою окупацією протягом кількох місяців.

«Зима загальмує будь-яку діяльність на полі бою для всіх сторін… Це вигідно всім сторонам. Ви відпочинете», – сказав він.

Він передбачив, що Україна вийде з перерви сильною, підкріпленою тисячами навчених солдат, які повернулись з Британії.

Нагадаємо, Резніков ще в червні заявив у інтерв’ю американському каналу CNN, що українська армія збирається звільняти всі наші території, включно з Кримом.

«Звільнення Криму є стратегічною ціллю для України, тому що це українська територія. Але ми будемо рухатися крок за кроком», – сказав тоді він.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.