Генштаб ЗСУ оприлюднив втрати окупантів станом на 16 червня

Генштаб ЗСУ оприлюднив втрати окупантів станом на 16 червня

Війна Росії проти України / фото: РБК-Україна

Українські військові продовжують боротися з окупантами та завдають їм просто фантастичних втрат. Буквально за останню добу вдалось успішно ліквідувати понад 200 ворогів. Усього ж з початку повномасштабного вторгнення в Україну було вбито майже 33 тисячі окупантів. Представники Генштабу ЗСУ наголосили, що дані показники є приблизними. Через те, що на окремих напрямках йдуть надто активні бойові дії, робити точні підрахунки буває вкрай проблематично.

Також окупанти втратили величезну кількість техніки, що значно послабило їхню армію. Наприклад, лише ворожих танків було знищено понад 1400 штук, сотні літаків та вертольотів, майже 800 артилерійських систем та кілька тисяч бойових броньованих машин. Генштаб ЗСУ наголошує на тому, що в останню добу найбільші втрати російські війська зазнали безпосередньо на Бахмутському напрямку.

Якщо докладніше говорити про ситуацію саме на цьому напрямі, то окупанти намагаються й надалі проводити штурмові дії. Це їм потрібно для того, щоб хоч трохи покращити власне тактичне становище. Водночас РФ використовує артилерію, щоб обстрілювати деякі населені пункти – Берестове, Веселе, Соледар та Волчеярівка.

Актуальні втрати ворога на 16 червня / Інфографіка Гештаба ЗСУ

Актуальні втрати ворога на 16 червня / Інфографіка Гештаба ЗСУ

На інших напрямках також спостерігається дуже складна ситуація як для окупантів, так і для наших військових:

  • Поліський, Волинський. Поряд із кордоном починають розгортатися пункти, куди приймаються військовозобов’язані Білорусі.
  • Сіверський. Ворог поповнює свої лави військовими, які прибули з Курської та Брянської областей. За рахунок цього вони намагаються продемонструвати власну присутність на територіях, на які потенційно може вчинити напад ЗСУ.
  • Слобожанський. Проводиться перегрупування сил ворога. Надалі можливий наступ.
  • Харківский. Ворог намагається утримати зайняті позиції. Активно ведеться обстріл районної Уди, Базаліївки та Верхнього Салтова.
  • Слов’янське. Російські війська продовжують штурм і намагаються знайти слабкі місця ЗСУ, щоб прорватися далі. Обстрілюються при цьому кілька населених пунктів та руйнується громадянська інфраструктура.
  • Лиманський. Активні бойові дії не спостерігаються, але обстріляли район Піскунівки.
  • Сєвєродонецький. Українські позиції обстрілюються ворогом, точаться дуже важкі бої.
  • Таврійський, Південнобузький. Окупанти займаються зміцненням оборонних позицій, ведеться стрілянина по ЗСУ, щоб українські військові не змогли розпочати контрнаступ.

Незважаючи на те, що на деяких напрямках дуже «гаряче», українські захисники не збираються здаватися і мужньо знищують ворогів усіма можливими способами.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.