Експерти розповіли, як правильно перезавантажувати телефон

Експерти розповіли, як правильно перезавантажувати телефон

Як правильно перезавантажувати телефон / фото: freepik.com

Як часто ви чуєте фразу: ” Потрібно перезавантажити телефон”, і як часто ви це робите? Річ у тім, що це може привести до незворотних процесів в смартфоні та стати причиною серйозної поломки. Щоб цього не допустити, гаджет потрібно правильно перезавантажувати.

Про це повідомляє Sante.

Виявляється, що не рекомендовано перезапускати гаджет частіше ніж один раз на тиждень. Зазвичай ми відразу після виключення включаємо смартфон. Так робити не можна, потрібно почекати 3-5 хвилин, і тільки потім натискати кнопку “Включити”. Більш того, не потрібно це робити кожен раз, коли телефон висне або не працює мобільний інтернет.

Перезавантаження смартфона обов’язково робити після оновлення ПЗ на смартфоні. Це передбачено в обов’язкових налаштуваннях.

Коли висне додаток або сама операційна система не реагує на команди, тоді теж необхідно перезавантажити гаджет. Дрібні баги в програмі легко усунути при такому ось”занулюванні”.

Часті виключення можуть витрачати природні ресурси батареї мобільного. Тому рекомендуємо вдаватися до перезавантаження в разі крайньої потреби.

У тих випадках, коли телефон занадто часто зависає, не варто тут же його вимикати. Швидше за все потрібно почистити кеш-пам’ять. Додатки, інтернет, завантажені файли в месенджерах зайняли багато гігабайтів. Через це оперативна система починає гальмувати. Очищення кешу буде набагато ефективніше, ніж перезавантаження.

Часте гальмування гаджета може бути тривожним сигналом. Можливо необхідна нова прошивка смартфона. Самостійно це зробити можуть не всі. Прошивку (нове ПЗ) без проблем встановлять в салоні по ремонту мобільних.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.