Експерти розповіли, що не можна робити з телефоном під час заряджання

Експерти розповіли, що не можна робити з телефоном під час заряджання

Що не можна робити з телефоном під час заряджання / фото: freepik.com

Багато власників смартфонів самі винні в тому, що ті швидко ламаються. Найбільше помилок люди допускають, коли ставлять телефон на зарядку. Чого не можна робити з гаджетом, поки він заряджається, розповіли експерти з сервісного центру.

Про це повідомляє  SantePlusmag.

Не можна дзвонити та приймати дзвінки

Поки смартфон стоїть на зарядці, він повинен знаходиться в стані спокою. Власник має уникати розмов телефоном в цей час. Для цього можна активувати авіарежим. Тоді й процес зарядки АКБ буде проходити швидше.

Якщо людина очікує важливий дзвінок, або потрібно терміново зателефонувати, тоді перш ніж користуватися телефоном, від’єднайте зарядний пристрій.

Інтернет і соціальні мережі

Забороняється користуватися соціальними мережами. Оскільки в такому випадку телефон виявиться в режимі перегріву. Це може привести до здуття батареї та до інших істотних поломок. Вимкніть вай-фай, мобільний Інтернет і облиште гаджет. Це значно збільшить термін служби акумулятора.

Не можна занадто довго заряджати телефон

Якщо ви ставите смартфон на ніч на зарядку, то робите неправильно. Надмірна зарядка перевантажує АКБ і призводить до перегріву гаджета. також вночі може статися стрибок напруги в мережі, в результаті чого смартфон замкне, і він згорить.

Не розряджайте телефон до критичної позначки

Найкраще ставити гаджет підзарядиться коли акумулятор розряджений на 50-60%. Кожен раз, коли смартфон підключається до зарядки “на останньому подиху”, зменшується ресурсоємність акумулятора. Краще кілька разів протягом дня заряджати телефон.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.