Двоє громадян РФ дісталися до Аляски й попросили притулку

Двоє громадян РФ дісталися до Аляски й попросили притулку

Росіяни пливли приблизно 500 кілометрів морем / фото: Global Look Press

Двоє громадян Російської Федерації скористалися невеликим човном для того, щоб доплисти до острівної території Аляски. Коли вони прибули на місце, то почали просити у Сполучених Штатів притулку. Дана інформація була підтверджена одночасно декількома джерелами з адміністрації штату, який розташовується в безпосередній близькості від кордону з країною-агресором.

Про це повідомляє Alaska’s News Source.

“Двоє людей з Росії пришвартували човен поруч з пляжем, який розташовується поруч з Гембеллом. Це селище, що знаходиться на острові Святого Лаврентія в Беринговому морі. До російського узбережжя звідти приблизно 65 кілометрів», — розповідається в заяві Аляска Лізи Мурковскі та Дена Саллівана, сенаторів Аляски.

Також в заявах є інформація про те, що росіяни «подали прохання про те, щоб Сполучені Штати надали їм притулок». Представники відомства відзначили, що на цей час справу продовжують розглядати, і при цьому враховується американське імміграційне законодавство.

Ця подія стала черговим доказом того, що “народ Росії не хоче брати участь у тій війні, яку почав Путін”. Саме так вважає Ден Салліван. Він також закликав федеральну владу підготувати всі необхідні документи на той випадок, якщо незабаром до берегів Аляски прибуде більше громадян РФ.

“Ми вирішили зв’язатися з федеральною владою, а також з адміністрацією Гембелла для того, щоб встановити, ким насправді є ці люди”, — розповідає Ліза Мурковскі, яка впевнена в тому, що необхідно почати посилювати безпеку на Алясці.

Мобілізація в РФ

У середині минулого місяця президент Росії Володимир Путін зробив заяву про часткову мобілізацію для того, щоб можна було посилити російське військове угруповання на території України. З урахуванням цього, на службу в терміновому порядку має бути призвано 300 тисяч резервістів. Через це оголошення буквально на наступний день росіяни почали активно купувати авіаквитки в інші країни, щоб якомога швидше покинути РФ і уникнути долі «гарматного м’яса».

На території Європи питання щодо приймання резервістів з країни-агресора стало вже політичним. Країни-члени ЄС не можуть прийти до єдиної думки з цього приводу. Звернути увагу варто на те, що в Росії невдоволення почало тільки посилюватися і тому в кінці вересня Путін наказав «повернути всіх тих людей, які потрапили під призов без поважної на те причини».

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.