Дієтолог розповіла, що буде, якщо повністю відмовитись від молока

Дієтолог розповіла, що буде, якщо повністю відмовитись від молока

Що буде, якщо повністю відмовитись від молока / фото: pixabay

Незважаючи на те, що багато хто вважає молоко важливим елементом будь-якого здорового харчування, насправді це трохи не так. Дієтологи впевнені, що сучасна доросла людина зовсім не потребує регулярного вживання молока, адже вітаміни та достатню кількість кальцію можна легко отримувати з інших джерел.

Про це повідомляє Eat This, Not That!

Що ж станеться з організмом людини, якщо взагалі не вживати молоко? Дієтолог Еммі Шапіро розповіла, що відсутність даного продукту в раціоні впливає не тільки фізично на тіло людини, а й позначається на її розумі.

Найперше, що побачать люди після відмови від молока, це покращення шкірного покриву. Все рідше вони почнуть стикатися з акне, а екзема поступово зійде нанівець. Причиною цього є те, що протягом життя людина може пити молоко і навіть не розуміти, що її організм просто не переносить цей напій. Подібна непереносимість насамперед викликає проблеми зі шкірою. У складі молока присутні різноманітні гормони, які негативно впливають на шкірний покрив навіть у тих людей, які в принципі нормально переносять більшість молочних продуктів.

Відмова від молока позитивно впливає ще й на травлення, кишечник. У напої є лактоза, яка дуже важко перетравлюється. Коли лактози занадто багато, це провокує появу здуття і підвищеного газоутворення. У деяких випадках навіть може статися набряк товстої кишки.

В одній склянці молока є практично 60 різних гормонів, що є ще одним недоліком напою. Деякі гормони можуть провокувати розвиток небезпечних захворювань, наприклад, еозинофільний езофагіт або синдром ентероколіту. Іноді молоко стає причиною того, що в організмі людини зменшується вироблення природних гормонів, що викликає різкі перепади настрою.

Не можна назвати відмову від молока панацеєю. Якщо буде прийнято подібне рішення, варто підібрати інші джерела вітамінів і достатньої кількості кальцію. Відмова від молока може призвести до того, що кістки стануть слабкішими, знизиться імунітет. Потрібно подбати про зміцнення імунної системи та пошук джерел вітаміну В12, що дозволяє організму справлятися з інфекційними захворюваннями.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.