Чи можливий наступ Росії на Львів – відповідь розвідки

Чи можливий наступ Росії на Львів – відповідь розвідки

Війна в Україні / фото: Генштаб ЗСУ

Все частіше в російських ЗМІ згадується про ймовірний наступ російських сил на Львів, аби повністю відрізати Україну від постачання західного озброєння. Втім, ці заяви направлені перш за все на залякування українського населення, а сам наступ армії РФ на цьому напрямку малоймовірний. 

Про це повідомив заступник начальника ГУР МО генерал-майор Вадим Скібіцький в інтерв’ю Укринформу.

Експерт вважає, що це робиться для того, щоб розтягнути сили ЗСУ вздовж лінії фронту та залякати населення України. При цьому, Скібіцький звернув увагу на те, російські аналітики, які нині працюють за кордоном, почали розповідали про величезну кількість окупантів, що знаходяться на території Білорусі на сьогоднішній день. Зокрема, вони повідомляють про нібито 200 тисяч росіян, готових до бою. 

Втім, на думку військового, в Білорусі наразі відсутні такі великі ударні угруповання. Більше того, представник розвідки зазначив, що та кількість російських солдатів, яка нині сконцентрована в Білорусі, не йде у порівняння з розміром збройних сил, шо перебували там станом на лютий 2022 року. Втім, Збройні сили України готові до різних сценаріїв, вважає генерал-майор. Усі підрозділи, що захищають північний кордон України, за час війни значно зміцніли, а системи ППО були посилені.

“Необхідно зрозуміти, що й ми готові, там проведено перевірки готовності підрозділів, які боронять північний кордон нашої держави, підготовлені відповідні оборонні рубежі, розгорнуто та посилено систему ППО, включаючи Київ. І якщо ми збиваємо зараз ворожі крилаті ракети, то повірте, збивати вертольоти і літаки, – це набагато простіше”, – впевнений Скібіцький.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.