Чи буде Київ атакувати Москву, – думка австралійського генерала

Чи буде Київ атакувати Москву, – думка австралійського генерала

Мік Райн / фото: Скадовськ.City

Україна має всі технологічні можливості, аби завдати удару по Москві, розташованій за 400 км від кордону. Втім, є причини, що стримують Київ від нападу на Кремль.

Про це повідомив генерал Збройних сил Австралії у відставці Мік Райн, передає Forbes.

Зокрема він нагадав, що днями українські безпілотники нанесли удари по військовим аеродромам Росії, розташованим на відстані понад 450 км від російського кордону. Під час атаки був нанесений значний збиток як мінімум двом бомбардувальникам, які використовувались для ракетних обстрілів критичної інфраструктури України. 

На думку Райана, в такий спосіб був надісланий відповідний “месседж” Кремлю: Україна має у своєму арсеналі зброю, здатну завдати удару по Москві, розташованій за 400 км від українського кордону.

“Це зовсім не означає, що Україна збирається нападати на Москву”, – написав у своєму інформаційному бюлетені Мік Райан і додав, що насправді є вагомі причини, що стримують Київ від нападу на Москву. Втім, сама можливість нанесення ударів по Москві “викличе кілька безсонних ночей у російській столиці”, заявив генерал.

На його думку, потенційний напад на Москву призведе до серйозної ескалації, адже до цього цілями ЗСУ в основному були лише російські об’єкти, розташовані на окупованих територіях. 

“Але набіги на російську столицю були б чесною грою. Зрештою російські війська бомбили Київ, а також інші українські міста”, – додав генерал.

Головна причина, через яку українці можуть не завдати удару по Москві, полягає в тому, що нальоти на населені пункти можуть поставити під загрозу мирних жителів, вважає військовий.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.