Чому Росія програє цю війну

Чому Росія програє цю війну

Починаючи дику й абсолютно безглузду війну з Україною, російська влада та вище військове керівництво самі себе багаторазово обдурили. Вони переконали себе, що у них найпотужніша армія в Європі як мінімум. Що їхня оборонка створила дуже сучасне та високоточне озброєння «аналоговнет» — його всім щороку з великою помпою показували по ТБ на параді на Червоній площі.

А завдяки масовій пропаганді браві російські солдати, які так голосно і злагоджено вміють кричати «ура!», неймовірно вмотивовані звільнити братський український народ від гніту міфічних неонацистів. І самі українці вже чекають не дочекаються влитися у такий бажаний та чудовий «русский мир», де править справжня свобода, демократія та процвітання. Вони, пригнічені загниваючим заходом малороси, навіть уже букети російським «асвабадителям» приготували, і хліб-сіль теж. Про це громадянам РФ і кремлівським небожителям розповіла їхня найкраща у світі розвідка, найчесніші у світі дипломати та пропагандонське телебачення (воно не найкраще — є ще КНДР-івське, кубинське, в’єтнамське та білоруське).

Насправді все виявилося зовсім не так. Роки безсовісної та безмежної корупції, крадіжки та розгильдяйства повністю знищили армію РФ і без військових дій. Логістика країни загалом і військ, зокрема, настільки жахлива, що навіть загальна мобілізація дасть зворотний ефект — буде трупів та знищеної техніки в рази більше.

Браві російські солдати, які «своїх не кидають», виявилися аж ніяк не благородними воїнами, а зборищем мародерів, убивць беззбройних людей і ґвалтівників. Ганебно відступаючи, вони навіть не забрали своїх мерців із українських полів та міст. Тепер це роблять «нацистські українці», ідентифікують загиблих та повідомляють родичів. Навіть пропонують рідним забрати тіла десь на кордоні, але жодна російська мати не виявила бажання приїхати за своїм героїчно загиблим на такій праведній війні сином. А ті, хто вижив, ніяк не зрозуміють, за що ж вони воюють в Україні — адже жодного нациста вони не зустріли, як не побачили жодного букета з хлібом-сіллю.

Хвалена нова техніка виявилася недостойною навіть виїденого яйця, вибухає, горить і падає чудово та яскраво. Так ніхто й не побачив на полях боїв грізних танків «Армата», а ось зняті з консервації радянські Т-34 тупо самі глухнуть через старість. Не менш хвалені броньовані БТРи «Росток» нещасні солдатики зміцнюють колодами зі спиляних в українських лісах беріз та сосен, але це мало допомагає. Про флагман крейсер «Москва» вже не варто згадувати — залізяк на дні Чорного моря побільшало, як і корму для бичків.

Загалом, залишилося Росії тільки довбати ракетами по тилових містах, мостах і коліях, та прасувати килимовими бомбардуваннями красень-Харків та місто-мученик Маріуполь. Прокляті покидьки! Горіти вам усім у пеклі! Вибачте.

А ще! Лякати світ ядерною «бімбою». Їм-то, росіянам, нічого не буде, вони одразу в рай — це їм пообіцяв сам Володимир Соловйов, найбрудніший і найбрехливий рот у світі. І всесвітня праволюбиця Сімоньян із Раша Тудей, яка «ніколи в житті не бреше».

Підсумок. Режим Кремля сам поставив собі шах, а мат поставить у цій партії Україна, світова спільнота та наша перемога на полі бою.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.