Британська розвідка розкрила плани окупантів у Бахмуті

Британська розвідка розкрила плани окупантів у Бахмуті

Російські окупанти / фото: censor.net

Бої за Бахмут з початку війни мають важливе стратегічне значення як для ЗСУ, так і для армії РФ. Довкола цього цього міста на Донеччині зараз зосереджені головні зусилля російських військ. Очевидно, що захоплення Бахмуту для Путіні являє собою більше політичну мету, ніж військову стратегію.

Про це повідомляє Міноборони Великої Британії.

Взяття під свій контроль Бахмуту для росіян є вкрай важливою задачею. Саме тому окупанти кидають численні ресурси на утримання цього міста, намагаючись створити “велику перемогу”. Щодня вони йдуть на штурм позицій ЗСУ, а також обстрілюють і саме місто. На думку експертів, Бахмут на карті бойових дій ще довго буде залишатися найгарячішою точкою.

В Міноборони Британії вважають, що план Росії, швидше за все, полягає в тому, щоб оточити місто тактичним наступом на північ та південь. В останні дні окупаційна армія досягла незначних успіхів на південному напрямку цього наступу, де вона прагне зміцнити обмежені плацдарми на захід від заболоченої місцевості навколо малої річки Бахмутка.

Дані розвідки свідчать про те, що від початку серпня цього року Росія визначила Бахмут пріоритетним напрямком своїх наступальних операцій. Незважаючи на те, що захоплення міста має обмежену оперативну цінність, та все ж потенційно дозволить військам РФ загрожувати більшим міським районам Краматорська та Слов’янська.

“Проте кампанія була непропорційно дорогою порівняно з цими можливими вигодами. Існує реальна ймовірність того, що захоплення Бахмута стало насамперед символічним політичним завданням для Росії”, — вважають у Міноборони Британії.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.