Байден оцінив ризик використання Путіним ядерної зброї

Байден оцінив ризик використання Путіним ядерної зброї

Джо Байден / фото: Слово і Діло

Джо Байден, президент США, вважає, що глава Російської Федерації Володимир Путін не стане застосовувати ядерну зброю для того, щоб перемогти у війні з Україною. Навіть якщо це і станеться, то США встигло розробити відповідь на удар кінетичного характеру.

Про це повідомляє CNN.

Джо Байден підкреслив, що швидше за все Російська Федерація не стане використовувати проти України ядерну зброю. Подібний крок малоймовірний.

“Я не вважаю, що Путін здатний це зробити, попри те, що він продовжує загрожувати всьому світу. Деякою мірою це потрібно йому для того, щоб дестабілізувати ситуацію не тільки в регіоні, але і в усьому світі», — розповідає Байден.

Глава Білого дому зазначив, що загрози від однієї з найбільших ядерних держав планети дуже безвідповідальні. В той самий час повністю виключати ризик використання тактичної ядерної зброї не можна. У зв’язку з цим США розробили план того, як саме буде реагувати, якщо відбудеться можливий удар.

Президент Сполучених Штатів Америки не став говорити занадто докладно про розроблений план. При цьому додав, що «Пентагон навіть не було потрібно про це просити, вони зробили все самі».

Варто звернути увагу на те, що всього кілька днів тому під час заходу, на якому збирали кошти для Національного комітету Демократичної партії в Нью-Йорку, Байден зробив заяву щодо того, що погрози Путіна не є блефом.

“Путін не жартує, коли говорить про те, що може використовувати ядерну або ж хімічну зброю. До подібного рішення його підштовхує те, що російська армія не здатна домогтися значного успіху у війні з Україною», — розповідає Джо Байден.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.