Американський психіатр поставив Путіну страшний діагноз

Американський психіатр поставив Путіну страшний діагноз

Володимир Путін / фото: UAinfo

Джеймс Феллон впевнений у тому, що Володимир Путін становить серйозну загрозу для всього світу, адже коли він відчує, що може все втратити, то є велика ймовірність використання ядерної зброї. Упродовж кількох років психіатр із Каліфорнійського університету веде спостереження за президентом РФ, щоб поставити йому правильний діагноз. Варто зазначити, що Фелон спеціалізується на психопатичних розладах особистості. Він додатково спілкувався з главами різних країн та вивчав інформацію про виховання російського диктатора.

Про це повідомляє The Insider.

«Не можна просто подивитися на людину та сказати, що це психопат. Я вважаю, що Путін має всі передумови для того, щоб могли почати розвиватися найбільш небезпечні розлади особистості. До них відносять психопатію, а також нарцисизм», – каже психіатр.

Фахівець розповів про те, що психопати намагаються знайти у своїй жертві слабкість. Вони практично не відчувають жодних емоцій, але дуже добре можуть бачити чужі страхи, почуття та бажання. За рахунок цього психопати починають маніпулювати обраними жертвами для отримання грошей, певної реакції або просто насолоджуються тим, що можуть контролювати людину або її поведінку. Путін у свою чергу не дає можливості противнику зміцніти і завдає ударів тоді, коли його жертва є найбільш вразливою.

Психіатр додав, що главу РФ можна зарахувати до злоякісних нарцисів. При цьому у нього виразно виявляються садистські нахили. Причиною цього стали не лише численні дитячі травми, а ще й розпад Радянського Союзу, внаслідок якого Україна стала незалежною. Щось схоже молодим пережив Гітлер. Путін має всі ознаки, що вказують на помутніння розуму.

Раніше президент Росії тримався на людях дуже добре, але тепер йому важко контролювати себе. Передбачити подальші дії Путіна дуже складно, адже він швидко втрачає свою адекватність. Психопати відрізняються тим, що вони можуть піти на все, щоб отримати бажане, що вже зараз робить російський диктатор. Тому ніхто не може гарантувати того, що не буде використано ядерну зброю.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.