Астрономи озвучили кількість інопланетних цивілізацій у Чумацькому Шляху

Астрономи озвучили кількість інопланетних цивілізацій у Чумацькому Шляху

Інопланетяни / фото: The New Yorker

Астрономи Веньцзе Сонг та Хе Гао з Пекінського педагогічного університету опублікували наукову статтю, в якій говорять про те, що насправді у нашій галактиці може налічуватися 42 777 інопланетних цивілізацій. При цьому одна з цих розумних цивілізацій у наступні два тисячоліття може надіслати людству якесь послання.

Про це повідомляє Forbes.

Ще одне дослідження може допомогти у вирішенні феномена Фермі. У ньому йдеться про те, що якщо дійсно в Чумацькому Шляху є безліч розумних цивілізацій, то дуже дивним є те, що ще жодна з них не надіслала людям жодного повідомлення.

Китайські вчені продемонстрували, які теоретичні розрахунки вони проводили. Їх результат показав, що в Чумацькому Шляху може бути 42777 позаземних цивілізацій. При цьому, швидше за все, вони не знаходяться на досить розвиненому технологічному рівні, тому не можуть надсилати людям повідомлення або подорожувати космічним простором.

У розрахунках, що використовуються, є занадто багато невідомих. Якби вчені їх знали, це дозволило б отримати точні результати. Гіпотеза, що отримала назву “Великий фільтр”, передбачає виконання деяких умов:

  • Має бути планета, на якій може існувати життя.
  • Далі там має все ж таки з’явитися життя.
  • Еволюція призведе до появи справді розумного виду.
  • Зрештою, інопланетна цивілізація за рівнем технологічного розвитку зможе наздогнати людство або навіть перевершити його.

Якщо враховувати цю гіпотезу, то якщо до сьогодні не надійшов сигнал від інопланетян, це говорить про те, що вони не змогли досягти потрібного рівня розвитку. Також можна припустити, що розумна цивілізація взагалі загинула.

Нове дослідження вчених передбачає те, що всього 0,1% потенційно існуючих інопланетних цивілізацій у нашій галактиці, насправді можуть бути розвиненими настільки, щоб у найближчому майбутньому вступити в контакт з людством.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.