Арестович розповів, на яких напрямках посиляться бойові дії

Арестович розповів, на яких напрямках посиляться бойові дії

Арестович / фото: ТСН

Президент Російської Федерації Володимир Путін якийсь час тому віддав своїм солдатам наказ до 15 вересня встановити контроль над усією Донецькою областю. Саме тому на даній ділянці фронту бойові дії стали активнішими і поступово тільки посилюватимуться. Свою думку щодо цього висловив радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

Про це повідомляє Фейгін LIVE.

«Ми маємо інформацію щодо того, що Путін наказав своїй армії всіма можливими способами встановити повний контроль над Донецькою областю до 15 вересня. Окупанти мають лише два тижні. Це говорить про те, що ворог на окремих напрямках найближчим часом активізується і докладатиме всіх зусиль для того, щоб впоратися з поставленим завданням. Звичайно, виконати наказ вони не зможуть, але на основних напрямках жорстокі бої триватимуть від кількох днів до двох тижнів», — каже Арестович.

Звернути увагу варто на те, що російських військ на даний момент на основних напрямках Донецької області дуже мало. Водночас ЗСУ змогли вибити практично повністю кадрові сили «ЛДНР». Там залишилося не більше 10% від кадрового складу.

Арестович наголосив на тому, що є ризик активізації ворога на Запорізькому напрямку, але на сьогодні ще рано панікувати. Усі дії російської армії у цьому регіоні матимуть виключно місцеве значення.

Радник глави Офісу президента додав, що найактивніші бойові дії сьогодні розвертаються у безпосередній близькості від Вугледару, Бахмута, Мар’їнки, Авдіївки. Додатково окупанти завдають ударів по Миколаєву та Харкову.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.