Арестович назвав ймовірні цілі окупантів під Херсоном

Арестович назвав ймовірні цілі окупантів під Херсоном

Російські окупанти / фото: 24 канал

Російські війська майже повністю завершили формування угруповання під Херсоном. Радник глави Офісу президента Олексій Арестович вважає, що окупанти можуть попрямувати у бік Миколаєва або Кривого Рогу. Також є ймовірність того, що ворог спробує зупинити контрнаступ ЗСУ поряд із трасою Миколаїв-Херсон, яка розташована в безпосередній близькості від селища Посад-Покровське.

Про це повідомляє УНІАН.

Арестович підкреслив, що окупантів дуже турбують ті плацдарми ЗСУ, які знаходяться на березі річки Інгулець поряд із Давидовим Бродом.

«На протилежному боці знаходиться приблизно 15 БТГ. Вони знаходяться праворуч. При цьому на лівій розташувалося 4-6 БТГ як ближній тил. На південь також є угруповання, яке продовжує ще формуватися. Загалом налічується близько 30 БТГ», – зазначає Арестович.

Також радник глави Офісу президента вважає, що навіть такої кількості угруповань буде замало для того, щоб розпочати наступ на Миколаїв. Причиною є те, що всі вони вже «биті». Окупанти не встигли відновитися після обстрілів ЗСУ та їх одразу ж перекинули на нові позиції.

«Ці війська вже деже пошарпані. Вони не можуть похвалитися наявністю бойового духу», – наголосив Арестович.

ЗСУ підірвали бойовий дух окупантів після того, як завдали трьох успішних ударів по складах боєприпасів, що розташовуються на території Херсонської області. Також налякав ворога удар по Антонівському залізничному мосту, який помітно пошкодив логістику окупантів.

Арестович упевнений у тому, що всі російські солдати, які зараз перебувають на херсонському напрямку, є «небіжчиками і смертниками». Крім того, ворог не має достатньої кількості ресурсів, щоб розпочати наступ на півдні. Ще однією причиною цього є те, що українські війська змогли завдати серії успішних ударів по мостам через Дніпро.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.