Арестович дав новий прогноз щодо війни Росії проти України

Арестович дав новий прогноз щодо війни Росії проти України

Арестович / фото: 5 канал

Радник Офісу президента України Олексій Арестович дав новий прогноз по війні Росії проти України. Зокрема, він назвав терміни, коли російська армія зіштовхнеться з серйозними труднощами і що чекає на режим кремлівського диктатора після поразки в Україні.

Про це повідомляє ФЕЙГИНLIVE.

Радник ОП наголосив, що крах путінського режиму неминучий, як і поразка російських військ на території України в найближчі місяці.

За його словами, вже в лютому – березні армія РФ може не витримати і “зламає хребет”. Він наголосив, що спершу Росія мала на меті перемогу у війні, однак зараз у неї інша ціль – не програти.

Ці придурки, які не вміють воювати, як і раніше, доводитимуть російську армію до стану повного нестояння. І одного разу вузлик розв’яжеться і хребет зламається. Буде це лютий – березень, скоріш за все, – за моїми відчуттями, – заявив Арестович.

Також Арестович переконаний, що на режим Путіна також очікує кінець. За його словами, “падіння режиму всередині, обвалення всередині себе зробить всю ту роботу, яку не хоче робити Захід, і яку так важко і нудно робимо ми. Так що все буде добре. Тут я не хвилююсь”, – сказав радник ОП.

Крім того, український політик переконаний, що Росія, як держава, стрімко втрачає легітимність і “не може працювати, як стійка система”. Тому, на думку політика, “путінський режим не може існувати в тому вигляді, в якому існує, після того, що він скоїв – з самою Росією”.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.