ЗСУ за добу знищили майже 50 танків РФ: яких ще втрат завдали ворогові

ЗСУ за добу знищили майже 50 танків РФ: яких ще втрат завдали ворогові

Розбитий танк окупантів / фото: DW

ЗСУ дуже активно знищують ворогів і намагаються повернути назад окуповані території. За минулу добу вони змогли завдати російській армії суттєвої шкоди. Вони знищили 27 броньованих машин і 44 танки окупантів. Крім того, їм вдалося ліквідувати 370 солдатів ЗС РФ.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Українські воїни не зупиняються ні на хвилину і продовжують очищати територію України від ворожих загарбників. Буквально за добу ворог втратив 400 чоловік особового складу. Одночасно з цим триває активне знищення військової техніки ЗС РФ. Найбільше ЗСУ ліквідували танків, броньованих машин і військових автомобілів.

Звернути увагу варто на те, що втрати ворога вказано приблизно. Вести точні підрахунки неможливо, адже на окремих напрямках йдуть активні бойові дії. За останню добу було знищено також 1 ППО ЗС РФ, 1 літак, 2 РСЗВ, 12 одиниць автомобільної техніки.

Генеральний штаб ЗСУ надав інформацію щодо того, що найбільше людей російська армія втратила на Бахмутському та Краматорському напрямках. Варто згадати про те, що ВСУ змогли повернути під контроль України Лиман, який знаходиться в Донецькій області. Також є інформація щодо того, що українським військовим вдалося прорвати оборону ворога в напрямку Кремінної, яка знаходиться на адміністративному кордоні Луганської області.

ЗСУ також досить непогано просунулися в північній частині Херсонської області. Найбільше від ударів української армії постраждала елітна Російська 76-а гвардійська десантно-штурмова дивізія.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.