ЗСУ продовжують завдавати величезних втрат окупантам: свіжа статистика

ЗСУ продовжують завдавати величезних втрат окупантам: свіжа статистика

ЗСУ продовжують завдавати величезних втрат окупантам / фото: Генштаб ЗСУ

З’явилася нова інформація щодо ситуації на фронті. Українські захисники змогли за останню добу завдати ворогові величезних втрат. Вони знищили майже сотню військової техніки, а також приблизно 650 російських солдатів. З того часу, як почалася війна РФ з Україною, ЗСУ змогли ліквідувати близько 52 тисяч окупантів.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

ЗСУ намагаються знищувати не лише особовий склад російської армії, а й техніку, яку ворог використовує для того, щоб обстрілювати українські міста. За останню добу було знищено ще 10 танків, 18 броньованих машин, одну РСЗВ, 11 артилерійських систем, які застосовувалися для обстрілу не лише позицій захисників України, а й мирного населення.

Найбільше ЗСУ завдали втрат окупантам на Донецькому та Харківському напрямках. Звернути увагу варто на те, що точні втрати назвати не можливо через занадто активні бойові дії. Хорошою новиною є те, що на півдні України 8 вересня було атаковано поромну переправу. Також ЗСУ завдали кілька успішних ударів по тих місцях, де було багато озброєння російської армії.

Загалом за один бойовий день українські воїни залишили армію РФ без трьох РСЗВ «Ураган», транспортно-зарядних машин, двох самохідних гармат артилерії «Півонія». Додатково вдалося знищити багато іншої техніки. Це впливає не тільки на можливості окупантів, яких з кожним днем стає все менше, а й на їхній бойовий дух.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.