Як швидко розморозити м’ясо – дієві способи

Як швидко розморозити м’ясо – дієві способи

Як швидко розморозити м’ясо / фото: freepik.com

Для того, щоб заощадити час на походи в магазини, люди часто купують більше продуктів і заморожують їх, щоб скористатися в потрібний їм час. Надалі стає досить актуальним питання щодо розморожування продукції. Яким повинен бути процес, щоб в їжі залишилася максимальна кількість користі?

Про це повідомляє Express.

Найбільш безпечним методом можна назвати розморожування того чи іншого продукту на самій нижній полиці холодильника. При цьому його варто накривати тарілкою, щоб інші продукти або готові страви не просочилися водою під час розморожування.

Якщо ж потрібно швидко отримати готовий до використання продукт, то його поміщають в спеціальний пакет для заморозки, а потім в ємність, наповнену крижаною водою. При цьому воду варто оновлювати через кожні пів години, щоб вона не встигала нагріватися.

Звернути увагу варто на те, що далеко не всі заморожені продукти вимагають обов’язкового розморожування перед використанням. Наприклад, овочі можна готувати прямо мерзлими, адже це ніяк не вплине на їх смакові якості.

Якщо говорити безпосередньо про м’ясо, то фахівці рекомендують розморожувати його на дні холодильника. Крім того, можна скористатися вищевказаним методом з прохолодною водою. Якщо шматки м’яса не дуже великі, то непоганим методом вважається застосування мікрохвильовки. Варто відзначити, що в такому випадку м’ясо потрібно готувати якомога швидше, щоб воно після режиму розморожування не встигло зіпсуватися.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.