Військовий експерт назвав можливі шляхи звільнення бійців “Азова”

Військовий експерт назвав можливі шляхи звільнення бійців “Азова”

Бійці “Азова” / фото: Главком

Військовий експерт України Олег Жданов розповів про те, як можна звільнити тих захисників «Азова», що на сьогоднішній день перебувають у полоні Російської Федерації.

Про це повідомляє УНІАН.

Фахівець упевнений, що є різні варіанти для звільнення українських військових із полону окупантів.

Першим варіантом можна назвати великий обмін. ЗСУ мають піти в активний контрнаступ і взяти в полон максимальну кількість російських військових. У такому разі можна буде домовитися про те, що кілька російських солдатів буде поміняно на одного українського. Другий варіант – потужний контрнаступ, адже від лінії фронту до Оленівки зовсім невелика відстань. Третій варіант звільнення – це вигадати якусь спеціальну операцію», – розповідає Жданов.

Військовий експерт вважає, що на сьогоднішній день Російська Федерація робитиме все для того, щоб не повертати Україні полонених з «Азова». Поганою новиною є те, що вони планують влаштувати “суд” над “азовцями” безпосередньо в Маріуполі. Їх звинувачують у тероризмі, хоч вони нічого подібного не робили.

«Вони є офіційними особами, які служать у ЗСУ. Солдат не може бути звинувачений у скоєнні того чи іншого злочину, якщо він сам його не робив. Він дотримувався наказу вищого керівництва, адже давав присягу своїй країні. Росія поводиться як дикун і не хоче це визнавати», – додав військовий експерт.

Жданов кілька слів сказав про «дебальцевську операцію». Тоді батальйону “Азов” вдалося не просто відбити від Маріуполя війська окупантів. Українські захисники зайняли населений пункт, який забезпечив велику дистанцію від лінії фронту. Тепер же Російська Федерація вирішила помститися, хоча військові просто захищали свою землю та сім’ї.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.