Військове командування РФ біжить з окупованого Херсона

Військове командування РФ біжить з окупованого Херсона

Російське військове командування біжить з Херсона / фото: Слово та Діло

Перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський розповів, що окупанти почали усвідомлювати, що здійснити все те, що вони раніше запланували, вже не вийде. На сьогоднішній день більшість російського військового командування вже покинула Херсонську область.

Про це повідомляє інформаційний телемарафон.

Соболевський розповів про те, яка оперативна ситуація спостерігається в області. Він зазначив, що українській артилерії вдалося знищити всі мостові переправи через Дніпро і тому окупанти почали активно перекидати командування на правий берег.

«На сьогоднішній день орки не мають жодного логістичного маршруту, який би був не тільки безпечним, але ще й зміг у повному обсязі задовольнити їхні військові потреби», – каже Юрій Соболевський.

Крім того, було підтверджено, що ЗСУ повністю контролюють всі артерії. Можливо, саме це стало однією з причин того, що російське військове командування вирішило залишити Херсон. Варто зазначити, що окупанти намагалися відремонтувати Антонівський міст, але він все одно перебуває в настільки поганому стані, що не може застосовуватися навіть як піша переправа.

Соболевський зазначив, що російські війська зараз мають вкрай поганий моральний стан, адже всі ті плани, що вони будували щодо Херсонської області, виявилися нереалістичними. Також досить сильно позначилося на бойовому дусі окупантів і те, що за останню добу ЗСУ змогли знищити ще кілька великих військових складів, на яких зберігалося безліч техніки та озброєння. Об’єкти ліквідували у Новій Каховці та у Музиківці.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.