В ЗСУ розповіли про нові ймовірні цілі ракетних атак Росії

В ЗСУ розповіли про нові ймовірні цілі ракетних атак Росії

Запуск ракети з корабля / фото: slovoidilo.ua

Через нестачу високоточних ракет Росія вимушена знизити кількість масованих обстрілів України, а також збільшити інтервали між ними. Є припущення, що окупанти будуть змінювати стратегію завдання ударів або будуть накопичувати велику кількість ракет.

Про це в ефірі 24 каналу розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. 

Речник зазначив, до впродовж останнього часу Росія зменшила кількість ракетних атак по Україні. Це пов’язано із вичерпанням запасів далекобійної високоточної зброї і досить невеликими обсягами їх виробництва. 

За словами Ігната, росіяни за рік війни використали величезну кількість ракет, а нові йдуть у використання щойно будуть зроблені.

 “Їх [ракети – ред.] запускають і фактично з конвеєра беруть “Калібри” та Х-101. Це дефіцитна далекобійна високоточна зброя. І все частіше застосовують радянські Х-22 та С-300″, – повідомив речник Повітряних сил ЗСУ.

Ті ракети, що залишилися в Росії і які найчастіше використовуються – виготовлені ще за часів СРСР. Юрій Ігнат пояснив, що радянські ракети не є далекобійними та точними. Зокрема, Х-22 летять на відстані до 600 кілометрів, а С-300 – до 150 кілометрів.

За словами експерта, зменшення кількості ракетних обстрілів, що спостерігається останнім часом, може означати, що ворог  змінює стратегію завдання ударів або ззнову накопичує велику кількість ракет для масштабного обстрілу.

“Можливо, будуть обирати інші об’єкти. Головне управління розвідки нам говорить, що дійсно зменшилась кількість ракет. Вони не можуть такими темпами, як це було раніше, завдавати масованих ударів. Але, можливо, будуть накопичувати (ракети – ред.) і робити це знову”, – зауважив речник Повітряних сил ЗСУ.

На думку Ігната, росіяни можуть бити не лише по енергетичній інфраструктурі країни, але й по транспортній та водній. Загалом під загрозою ударів “різні об’єкти, які можуть вплинути на життя громадян”, вважає речник.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.