Українська армія все ближче до Криму: Генштаб ЗСУ

Українська армія все ближче до Криму: Генштаб ЗСУ

Українські військові / фото: Генштаб ЗСУ

Українські війська вийшли на берег Дніпра, витіснивши росіян з правобережжя Херсонщини і зараз перебувають все ближче до окупованого Криму. Незважаючи на втечу військових РФ на нові позиції реактивна артилерія ЗСУ все одно їх дістає.

Про це в четверг, 17 листопада, повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ, бригадний генерал Олексій Громов під час онлайн-брифінгу у Military Media Center.

Повідомляється, що боєздатні підрозділи противника перекидаються на нові напрямки, проте українські воїни намагаються вражати росіян на максимальній дальності, зокрема, завдяки застосуванню американських HIMARS.

“Воїни-артилеристи та взагалі військовослужбовці Збройних сил України роблять все можливе, щоб вражати противника на максимальній дальності досягнення нашої зброї”, – сказав Громов у відповідь на запитання щодо контролю сухопутного коридору до Криму.

Загалом на півдні України в ході проведення наступальної операції українські війська вийшли на рубіж по правому берегу Дніпра, – повідомив Громов і уточнив, що при цьому було звільнено до 5580 км2 нашої території та 198 населених пунктів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.