У Зеленського відреагували на заяву Маска про Крим та ядерний удар РФ

У Зеленського відреагували на заяву Маска про Крим та ядерний удар РФ

Подоляк відреагував на твіти Маска / фото: 24 канал

Дуже сумнівна стратегія – це капітуляція перед РФ після того, як вона почала погрожувати ядерним ударом. Саме так відповів Ілону Маску Михайло Подоляк. Також свою думку щодо цього він висловив на особистій сторінці в соціальній мережі Twitter.

Про це повідомляють Новини Планети.

«Ілон Маск, якщо щоразу капітулювати перед Росією, коли вона почне погрожувати ядерною зброєю, це може призвести до дуже сумних наслідків. Незабаром серед країн цілком може початися справжнісінька ядерна гонка. Кожен загрожуватиме іншим для того, щоб захистити себе», – пише Подоляк.

Ілон Маск вкотре написав про те, що надто великі шанси на те, що Російська Федерація все ж таки використає ядерну зброю. Він додав, що якщо Путіну доведеться вибирати між втратою Криму та застосуванням ядерної зброї, то він, швидше за все, віддасть перевагу останньому.

«Ми ввели величезну кількість санкцій проти Росії і тому їм просто нема чого втрачати. Якщо ж ми вирішимо знищити РФ за допомогою ядерної зброї, то в такому разі вони одразу дадуть відповідь, що призведе до Третьої світової війни», – заявляє Маск.

15 жовтня Ілон Маск говорив про те, що Росії потрібно буквально півгодини для того, щоб своїми ядерними ракетами знищити всю Європу і США. Крім того, Америка може вчинити так само. Він дуже здивувався, що багато хто про це навіть не здогадується. Потім він підкреслив, що такий розвиток є божевільним.

Засновник компаній Tesla і Spacex декількома днями раніше, 9 жовтня, висловлював свою думку щодо того, що ймовірність ядерної війни збільшується з кожним днем, тому потрібно бути готовими до всього.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.