У ВООЗ попередили про появу нового штаму коронавірусу

У ВООЗ попередили про появу нового штаму коронавірусу

Ризик появи нового штаму COVID-19 / фото: Цензор.НЕТ 

Глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус упевнений у тому, що на сьогоднішній день у світі спостерігаються просто ідеальні умови для того, щоб з’явився черговий штам коронавірусу, який буде набагато небезпечніший за попередні. Насамперед такий ризик виникає через те, що люди почали почуватися в безпеці. Така заява була зроблена під час Мюнхенської конференції з безпеки.

Про це повідомляє WHO.

Також глава ВООЗ зазначає, що в деяких країнах, де присутній досить високий рівень вакцинації, люди почали вважати, що пандемія закінчилася, адже смертей і важких випадків стало набагато менше. Незважаючи на це, у всьому світі після зараження коронавірусом продовжують вмирати люди.

Фахівці говорять про те, що на сьогоднішній день людство має всі необхідні інструменти для того, щоб вже цього року повністю розібратися з пандемією. Ігор Кузін якийсь час тому розповідав про те, що нові мутації та їх кількість повністю залежатимуть від ступеня вакцинації. У зв’язку з цим, чим більше людей своєчасно пройде повний курс вакцинації, тим з меншою кількістю мутацій коронавірусу людство зіткнеться надалі. Наразі поставлено мету – 70% всього населення планети має бути вакцинованим до кінця літа. Тільки завдяки цьому пандемія може перейти в ендемічну фазу.

З того моменту, як почалася пандемія коронавірусу, у світі було зафіксовано 421 мільйон пацієнтів, а також 5,8 мільйона випадків зараження закінчилися смертю. Найбільше випадків зараження було зареєстровано на території США. За останній місяць лідерами стали такі країни, як Індія, Франція, Бразилія, Німеччина та Росія.

Раніше ми писали чому вакциновані люди потрапляють до лікарні з COVID-19. Люди, які зробили щеплення від коронавірусу, досить рідко потребують госпіталізації. Якщо ж вони потрапляють до лікарні, то в такому разі можна говорити, що пацієнти страждають на серйозні захворювання, які стають причиною виникнення різноманітних ускладнень.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.