У Туреччині народилося козеня з двома очима на лобі

У Туреччині народилося козеня з двома очима на лобі

Турецьке козеня-мутант / фото: Daily Star

На одній із турецьких ферм у селі Гекмуса, що в провінції Кіліс, народилося козеня-мутант. Тварина має два ока, поміщені в одну очницю, яка знаходиться прямо посеред чола.

Про це повідомляє Daily Star.

Ахмет Картал, якому вже виповнилося 40 років, розповів, що він займається вирощуванням тварин протягом 25 років. За цей час він не стикався ні з чим подібним. Чоловік також додав, що він пішов у черговий раз оглядати своїх тварин, коли помітив, що на світ з’явилося нове козеня. Він одразу ж приступив до огляду новонародженого і помітив, що його очі розташовуються посеред чола. Козеня нагадало йому циклопа.

Фермер додав, що навіть злякався, коли побачив цього мутанта. Тварина не видавала жодних звуків, але коли він почав її фотографувати, то складалося враження, що вона за ним спостерігає. Картал також розповів про те, що не хоче займатися подібною істотою. Саме тому його забрала влада і вирішила зберегти йому життя та виростити.

Ахмет Уйяр, який є представником Департаменту ветеринарії Університету Хатай Мустафи Кемаль, зазначив, що козеня страждає на цебоцефалію. Ця аномалія провокує неправильне формування черепа. Через хворобу ніс не розвивається до кінця, тому між очима дуже може зменшуватися відстань. Очі у тварин повинні бути у різних очницях. У цьому випадку вони розташовуються в одній очниці невеликого розміру. Козеня також має не повністю розвинений ніс, аномально розвинене вухо, а також надто широку нижню щелепу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.