У Мексиці мер одного з міст одружився на алігаторі

У Мексиці мер одного з міст одружився на алігаторі

Віктор Уго Соса одружується з алігатором / фото: Santiago Times

Мер містечка Сан-Педро-Уамелула, що в Мексиці, 30 червня уклав шлюб з алігатором, що одночасно шокувало та потішило місцевих жителів. Віктор Уго Соса одружився з алігатором для того, щоб його місто процвітало. Також він зробив це для того, щоб завжди була хороша погода.

Про це повідомляє Santiago Times.

У Сан-Педро-Умело було проведено дуже красиву церемонію. Шлюб реєстрували під стандартну для будь-якого весілля музику. На алігатора вдягли фату. Гості, які прийшли на одруження, попросили нареченого поцілувати свою «наречену». Довго мера просити не довелося, і він нахилився до своєї судженої, щоб її поцілувати. Поцілунок міг закінчитися трагічно, але попередньо «нареченій» обмотали пащу, щоб вона ні на кого не напала.

Місцеві жителі говорять про те, що подібний шлюб має ритуальну основу та має відношення до доіспанських часів. Часто подібні ритуальні одруження використовувалися в корінних громадах Хуаве та Чонтал, які мешкали в штаті Оахака. Подібне нагадує своєрідну молитву, яка потрібна для того, щоб природа була прихильною до людей і благословила їх численними дарами.

«Ми просимо, щоб природа надіслала нам дощ, а також дала їжі, щоб у річках було багато риби», – каже Віктор Уго Соса.

Штат Оахака знаходиться в найбіднішій частині Мексики. У той самий час корінні народи країни можуть похвалитися неймовірно багатою культурою. У цьому штаті живе величезна кількість груп, які аж до сьогодні дотримуються встановлених предками традицій і розмовляють своєю унікальною мовою.

У Сан-Педро-Уамелула проведений ритуал передбачає надягання на каймана або алігатора білої весільної сукні або хоча б фати. Також може використовуватися практично будь-який ошатний одяг. Місцеві жителі впевнені, що рептилія семи років, яку всі називають маленькою принцесою, може символізувати божество – матір-землю. Шлюб з мером міста говорить про те, що люди об’єдналися з вищими силами.

Після церемонії люди почали носити вулицями міста наречену на руках. При цьому грали на спеціальних ритуальних барабанах, а чоловіки не забували привітати її своїми капелюхами.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.