У Маріуполі може статися серйозний спалах холери – британська розвідка

У Маріуполі може статися серйозний спалах холери – британська розвідка

Знищений окупантами Маріуполь / фото: 24 канал

Досить довгий час вже чути розмови щодо того, що у Маріуполі може статися серйозний спалах холери. На сьогоднішній день вулиці міста заповнені сміттям, різноманітними відходами та трупами. Крім того, немає жодних умов для нормального існування людей. Варто зазначити, що окупанти не дають змоги маріупольцям покинути окуповане місто та виїхати на ті території, що знаходяться під контролем України.

Про це повідомляє Ministry of Defence.

«У Херсоні спостерігається серйозна нестача медикаментів, а в Маріуполі взагалі може будь-якої миті спалахнути епідемія холери. Ще у травні було зареєстровано поодинокі випадки захворювання на території міста», – зазначає британська розвідка.

У відомстві говорять про те, що Україна зіткнулася з епідемією холери у 1995 році. Після цього за весь час фіксувалися лише невеликі спалахи цього захворювання переважно на березі Азовського моря. У цей регіон також входить окупований та зруйнований Росією Маріуполь. У місті сьогодні спостерігається критична ситуація не лише із медикаментами, а й безпосередньо з медичною допомогою. Ще трохи й настане колапс. Якщо станеться спалах холери, то це лише посилить ситуацію. Хворі просто вмиратимуть, адже ніхто не зможе надати їм необхідної медичної допомоги.

Через постійні обстріли в Маріуполі було повністю зруйновано централізоване водопостачання, а також каналізація. А на вулицях знаходяться тисячі тіл убитих людей, які через сильну спеку дуже швидко розкладаються. У багатьох дворах є величезна кількість нечистот і сміття, які ніхто не прибирав з початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Нечистоти потрапляють у море, тому є всі умови активного розмноження бактерій. У Маріуполі відсутні лікарні, досвідчені лікарі та медикаменти.

6 червня з’явилася інформація, що окупанти зібралися закривати місто на карантин. Вони бояться, що захворювання може перейти ще й на територію Росії. Наприклад, у Ростові-на-Дону вже відкрилося кілька інфекційних відділень. Там збираються лікувати солдатів РФ, які можуть заразитися холерою. При цьому мешканцям Маріуполя ніхто не має наміру допомагати.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.