У Кремлі продовжують вірити у перемогу над Україною

У Кремлі продовжують вірити у перемогу над Україною

Дмитро Пєсков / фото: Sputnik Азербайджан

Незважаючи на те, що російська армія терпить численні провали у війні з Україною, Дмитро Пєсков, речник Кремля, через 100 днів з початку повномасштабного вторгнення продовжую брехати. Він розповів про те, що армія РФ досягла певних успіхів та перемога не за горами.

Про це повідомляє Оnline.ua.

«Спеціальна військова операція в Україні має на меті захистити тих людей, які проживають на території Луганської та Донецької «народних республік». Росія робить все можливе, щоб захистити та забезпечити людей усім необхідним. На сьогоднішній день вдалося досягти помітних результатів», – каже Пєсков.

Також спікер Кремля додав, що армія окупантів «звільнила від нацистів та різноманітних націоналістичних елементів більшість населених пунктів». У своїй промові він не забув згадати те, що солдати російської армії, які знищують все на своєму шляху, «допомогли налагодити мирне життя». Робота продовжуватиметься й надалі щодо «встановлення миру». Закінчиться все лише після того, як буде досягнуто цілей, поставлених на самому початку «воєнної операції». Водночас спікер нічого не відповів на запитання про те, коли ж проводитимуться «референдуми» на територіях України, що знаходяться під окупацією.

Амін Авад, помічник генерального секретаря ООН, заявив про те, що у повномасштабній російсько-українській війні немає переможців і їх не буде. У своїй промові він підкреслив, що Росія порушила територіальну цілісність іншої країни, завдала величезних збитків не тільки інфраструктурі, а й загалом життю величезної кількості людей.

«Ця війна не має переможців. Упродовж 100 днів увесь світ спостерігав за тим, як українці втрачають свої життя, житло, робочі місця та навіть майбутнє. Ми побачили безліч міст і селищ, в яких нічого не залишилося – вони були зруйновані Росією, а деякі зовсім окупанти зрівняли із землею», – говорить Авад.

Генсек ООН зазначив, що підтримка людей, які постраждали внаслідок війни, триває. Протягом останніх 3 місяців було надано допомогу майже 8 мільйонам людей. Водночас ООН докладає всіх зусиль для того, щоб розблокувати українське зерно, яке знаходиться у портах, заблокованих окупантами. Від цього залежить життя не лише українців, а й багатьох інших людей із тих країн, куди раніше здійснювалося його постачання.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.