У Генштабі ЗСУ розповіли про останні дії РФ на фронті

У Генштабі ЗСУ розповіли про останні дії РФ на фронті

Генштаб ЗСУ обновивши дані про наступ РФ на різних напрямках / фото: Фокус

Українські військові говорять про те, що окупанти в Донецькому напрямку намагаються наступати по всій лінії зіткнення. Додатково ворог наступає й у деяких інших напрямах. При цьому обстрілюється багато населених пунктів. Для цього російські війська використовують артилерію. У районах Соледара, Бахмута, Клинового та Волчеярівки було завдано ракетних та бомбових ударів. Ворог не перестає додатково проводити повітряну розвідку.

Генштаб на своїй сторінці у Фейсбук виклав інформацію щодо того, що російська армія наступає на Сєвєродонецькому напрямку, використовуючи при цьому артилерію. Окупанти намагаються прорвати оборону ЗСУ та взяти під контроль Сєвєродонецьк та Боровеньки. Українські військові відзначили, що ворожі війська спробували прорватися на Бахмутському напрямку, але всі їхні атаки були успішно відбиті. Внаслідок цього окупанти змушені були відійти назад.

Також ворог не залишав спроб пробити оборону на Авдіївському напрямку. Армія РФ хоче отримати контроль над ділянкою дороги Новобахмутівка-Новоселівка Друга. Тут їх також чекало величезне розчарування та опір ЗСУ.

На Курахівському напрямку використовується артилерія та авіація. Ведуться активні бої. Окупанти намагаються потрапити до населеного пункту Новомихайлівка. На сьогодні особливих успіхів російська армія не має.

Не дає спокою РФ і Маріуполю. Армія Путіна продовжує блокувати українські підрозділи, які сьогодні знаходяться на заводі «Азовсталь». Варто зазначити, що на інших напрямках жодних змін у розташуванні ворожих військ не було зафіксовано.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.