У Генштабі ЗСУ назвали найгарячіші точки на фронті

У Генштабі ЗСУ назвали найгарячіші точки на фронті

Генштаб назвав найгарячіші точки на фронті / фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Окупанти роблять все можливе, щоб якнайшвидше встановити контроль над Слов’янськом. Російські війська постійно обстрілюють всі позиції ЗСУ, а також багато населених пунктів. При цьому вони використовують як артилерію, так і авіацію. На Бахмутському напрямку українським військовим вдалося відтіснити ворога назад.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

На Слов’янському напрямі успішно відбито українською армією штурм росіян. Вони намагалися просунутися поруч із Богородичним та Долиною. Водночас ведеться дуже серйозний обстріл таких населених пунктів, як Нова Павлівка, Шевелівка, Вернопілля. У безпосередній близькості від Гусарівки було завдано потужного удару за допомогою авіації.

Якщо говорити безпосередньо про Бахмутський напрям, то там ворог користується артилерією та обстрілює Яківлю, Новолуганськ, Спірне та Покровське. Авіація застосовується для обстрілу Устинівки. ЗСУ доклали максимум зусиль і тому наступ окупантів поряд із Миколаївкою було провалено. Незабаром російська армія почала штурмувати райони Берестового, Золотого-3 та Новолуганського. Ворог зазнав досить серйозних втрат і був змушений відступити назад.

Поруч із Сєвєродонецьком армія Російської Федерації використовує міномети, артилерію, а також реактивні системи залпового вогню. Вони обстріляли цивільну інфраструктуру біля самого обласного центру Луганщини, а також Лисичанська, Тошківки, Устинівки, Борівського та Метьолкіного. Ворожа авіація працювала біля Білої гори.

Не дуже спокійно і на багатьох інших напрямках:

  • Донецький – обстріл багатьох населених пунктів.
  • Лиманський – активні дії відсутні, але обстріл цивільної інфраструктури не припиняється.
  • Новопавлівський. ВСУ відбили наступ поряд із населеним пунктом Шевченка, ворог відійшов назад. • Запорізький – активних дій окупанти не ведуть, але використовують авіацію та артилерію для обстрілу багатьох населених пунктів.
  • Сіверський та Южнобутський – обстріл цивільної інфраструктури, ведення повітряної розвідки.
  • Волинський, Поліський – поруч із кордоном знаходяться білоруські війська, які проводять не лише розвідку, а й займаються обладнанням позицій.

ЗСУ мужньо тримаються і намагаються відбивати напад ворога на всіх позиціях.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.