США нададуть військову допомогу Україні на суму понад $1 млрд

США нададуть військову допомогу Україні на суму понад $1 млрд

Вiйськова допомога вiд США / фото: 5 канал

Сполучені Штати Америки збираються надати Україні військову допомогу на суму 1,1 мільярда доларів. Рішення про надання нового пакету допомоги на тлі «референдумів», які Росія провела на окупованих територіях, буде оголошено найближчим часом.

Про це повідомляє Reuters, посилаючись на офіційних осіб США.

Для надання чергового пакету оборонної допомоги, який допоможе захистити територію та свободу України, планується використати виділені Конгресом кошти із USAI (Ініціативи сприяння безпеці України). Це дозволить адміністрації президента США постачати зброю не з державних запасів, а закуповувати її у виробників.

У новий пакет допомоги входитимуть системи протидії радіолокаційним системам, безпілотникам, засоби технічної підтримки та навчання, запасні деталі, а також пускові установки HIMARS та боєприпаси до них.

Крім цього, уряд Сполучених Штатів Америки готує новий пакет санкцій, який призведе Росію до важких економічних наслідків. Він буде прийнятий у тому випадку, якщо після оголошення результатів так званих «референдумів» Москва прийме рішення про анексію окупованих територій.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.