Російський командир під Донецьком відкрив вогонь по своїм

Російський командир під Донецьком відкрив вогонь по своїм

Окупанты / фото: ТСН

Знищувати загарбників українським силам допомагає не лише якісне західне озброєння, а й застаріла радянська техніками, особливо якщо вона знаходиться в руках недосвідчених командирів. Такий випадок стався днями в ворожому таборі.

Про це повідомляє 24 Канал.

За даними джерел видання в українських спецслужбах, командири російських військ дуже часто зіштовхуються з неможливістю виконати поставлені їм згори завдання через тотальний дефіцит всього. Окупанти демонструють нездатність вийти на адмінкордони Донецької та Луганської областей, як наказував Путін. 

Наразі всі наступи російської армії звузилися до кількох конкретних точок на карті, саме туди й націлена левова частка всього, що завозиться для використання на полі бою. А ось тим загарбникам, які перебувають на інших напрямках, артилерійські боєприпаси дістаються за залишковим принципом. Але навіть тим що є, загарбники не можуть скористатися за призначенням. Ба більше, інколи російська артилерія б’є по своїм солдатам. 

Показовим є випадок, який стався 11 березня під час чергової спроби окупантів просунутися ближче до Авдіївки. Кілька маленьких груп загарбників із 136 бригади висунулися в напрямку позицій ЗСУ під прикриттям танків та кількох БТРів. Однак, частина бронетехніки не доїхала до потрібної позиції і застрягла на мінному полі. Не пощастило й ворожій піхоті, просування якої мали забезпечити не лише танкісти, але й артилеристи. 

У цій ситуації відзначився командир батареї гаубиць 1943-року Д-1. Він чи то після похмілля, чи просто через власну недосвідченість трохи переплутав та почав накривати своїх. Із 20 снарядів влучним виявився лише один, який знищив чотирьох російських солдатів і ще трьох поранив. Вкрай невдалим для рашистів виявився і штурм, адже загарбники вичерпали денний ліміт снарядів і тим самим залишилися  наодинці з українськими захисниками без зброї в руках.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.