Рєзніков розповів, скільки російських солдат воює проти України

Рєзніков розповів, скільки російських солдат воює проти України

Війна Росії проти України / фото: Слово та Діло

На сьогоднішній день Російська Федерація змогла накопичити 115 батальйонно-тактичних груп, які беруть участь у бойових діях проти України. Це близько 135 тисяч людей, але звернути увагу варто на те, що далеко не всі є професійними військовими. Ця інформація була надана Міністром оборони України Олексієм Резніковим.

Про це повідомляє “Голос Америки”.

Резніков підкреслив, що незважаючи на те, що було накопичено 115 батальйонно-тактичних груп, на фронті сьогодні діє лише 105.

«Якщо брати у військовому вимірі, то це приблизно 135 тисяч людей. Але не варто забувати про те, що це справжнісінький коктейль, який складається з найманців, мобілізованих студентів ОРДЛО, псевдомобілізованих, Росгвардії і так далі. Крім того, лише частина з них справді є професійними військовими», – додав міністр оборони.

Також було звернуто особливу увагу на те, що Російська Федерація більше не керує «другою армією світу». Останнім часом окупанти все частіше використовують для ведення бойових дій стару техніку, виготовлену ще за радянських часів.

«Російська армія перестала бути «другою армією світу». Вони справді мають багато живої сили. РФ непогано запаслася ресурсами, що розташовуються на численних складах, а також в арсеналах. Але всі ці ресурси дуже старі. Останнім часом почали використовувати навіть танки Т-62», – розповідає Резніков.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.